Gamintojai
 

Apie baseinųįranga.lt

UAB „Poolservice.LT" - baseinų, fontanų, tvenkinių įrengimo įmonė, įsteigta 1997 m. Mūsų įmonėje dirba specialistai, turintys didžiulę darbo patirtį baseinų, fontanų montavimo gedimų šalinimo ir priežiūros srityje. Naudojame tik gerai žinomų kompanijų įrangą ir medžiagas.

Pagrindinė veiklos sritis – baseinų ir fontanų įrengimas bei priežiūra, serviso paslaugos, prekyba baseinų ir spa chemija bei baseinų įranga.

Prižiūrime vandens parkus, SPA centrus, privačius ir viešuosius baseinus ir fontanus esančius prekybos centruose, restoranuose, viešbučiuose, medicinos įstaigose, savivaldybėse, namuose ar sodybose, tiekiame eksploatacines ir vandens priežiūros priemones. Bendradarbiaujame su lyderiaujančiomis kompanijomis baseinų ir fontanų įrengimo srityje taip pat su dauguma nekilnojamo turto priežiūros, valdymo ir aplinkos tvarkymo įmonių.

Nuolat atnaujindami savo žinias, stengiamės naudoti moderniausius priežiūros metodus, siekiame tapti modernia ir nuolat tobulėjančia baseinų ir fontanų serviso lydere Baltijos šalyse. Turėti aiškią specializaciją. Tapti įmone, kuri puikiai išmano šios srities klientų poreikius ir teikia nepriekaištingos kokybės paslaugas. UAB "Poolservice.LT" finansiškai atsako už padarytą žalą, susijusią su baseinų, fontanų priežiūros avarijomis, gedimais. Įmonė yra apsidraudusi bendrosios (paslaugos ir produkto) civilinės atsakomybės draudimu 500.000 LT sumai kompanijoje "IF Draudimas".

Taip pat internetu parduodame ir baseinų chemiją  - www.chemikalai.lt.  


Apsilankykite kitose mūsų svetainėse:

www.poolservice.lt - baseinų įrengimas ir priežiūra;
www.fontanai.lt - fontanų įrengimas;
www.tvenkinys.lt -  dirbtinių tvenkinių įrengimas.